Om oss

MarinHelse er en kunnskapsbedrift med fokus på regionale helseutfordringer.

Kontakt oss

Om oss

MarinHelse AS er en kunnskapsbedrift med fokus på regionale helseutfordringer. Vi samarbeider med de fleste aktørene innenfor fiskeoppdrett i Troms og Finnmark i dag, i tillegg til at vi bistår med vår kompetanse til den russiske oppdrettaktiviteten i Nord-Vest Russland. MarinHelse AS er per i dag den største fiskehelsetjenesten i Nord Norge med 17 ansatte fordelt på fire kontorer i regionen.

Vår visjon

Vår visjon er å være en innovativ og engasjert kunnskapsbedrift med oppdrettsmiljø, fiskehelse og fiskevelferd i fokus, og gjennom vår kompetanse og erfaring bidra til en bærekraftig oppdrettsnæring.

Ansatte i MarinHelse

Portrait av Hill Jorunn Kåberg

Hill Jorunn Kåberg

Daglig leder

(+47) 948 99 350
hilljorunn@marinhelse.no

Portrait av Per Anton Sæther

Per Anton Sæther

Fagleder Fiskehelse

(+47) 481 86 767
peranton@marinhelse.no

Portrait av Hege Bergvoll

Hege Bergvoll

Kvalitetsleder

Tlf: (+47) 932 69 798
hege@marinhelse.no

Portrait av Kay Roger Fjellsøy

Kay Roger Fjellsøy

Nestleder

(+47) 482 96 110
kayroger@marinhelse.no

Portrait av Øystein B. Markussen

Øystein B. Markussen

Fiskehelsebiolog

(+47) 954 51 104
oystein@marinhelse.no

Portrait av Kjersti Lien

Kjersti Lien

Akvaveterinær

(+47) 954 51 602
kjersti@marinhelse.no

Portrait av Mathias C. Overrein

Mathias C. Overrein

Fiskehelsebiolog

Tlf: (+47) 469 06 122
mathias@marinhelse.no

Portrait av Håvard H. Ingulfsvann

Håvard H. Ingulfsvann

Fiskehelsebiolog

(+47) 907 90 608
havard@marinhelse.no

Portrait av Ann Christin Johansen

Ann Christin Johansen

Akvaveterinær

(+47) 976 08 679
annchristin@marinhelse.no

Portrait av Hans Henrik Grøn

Hans Henrik Grøn

Biolog

(+47) 904 08 563
hanshenrik@marinhelse.no

Portrait av Ida Charlene Dalen

Ida-Charlene Dalan

Akvaveterinær

(+47) 472 70 869
ida@marinhelse.no

Portrait av Kjetil Olsen

Kjetil Olsen

Fiskehelsebiolog

(+47) 932 47 352
kjetil@marinhelse.no

Portrait av Kristin Bjørklund

Kristin Bjørklund

Akvaveterinær

(+47) 918 53 228
kristin@marinhelse.no

Portrait av Louise Ingebrigtsen

Louise Ingebrigtsen

Fiskehelsebiolog

(+47)
louise@marinhelse.no

Potrait av René Bakken

René Bakken

Fiskehelsebiolog

(+47) 417 67 498
rene@marinhelse.no

Portrait av Ane Holstad

Ane Holstad

Akvaveterinær

(+47) 994 60 090
ane@marinhelse.no