Kontakt oss

MarinHelse er en kunnskapsbedrift med fokus på regionale helseutfordringer.

Våre kontorer Beredskapsvakt Våre ansatte

Tromsø

Strandveien 106
9006 Tromsø
948 99 350

post@marinhelse.no
faktura@marinhelse.no

MarinHelse har totalt fire avdelinger, plassert i Troms og Finnmark. Vårt hovedkontor ligger plassert i Tromsø. Vi har også kontor på Finnsnes, Lyngseidet og i Alta. Vi er tilgjengelig 24/7. Ved akuttbehov ta kontakt på vår beredskapstelefon.


Beredskapsvakt

Finnsnes

Skolegata 4A
9300 Finnsnes
932 47 352

Lyngseidet

Parkveien 5
9060 Lyngseidet
482 96 110

Alta

Markveien 38A
9510 Alta
417 67 498

Beredskapsvakt


Mistenker du sykdom eller utfordringer i ditt anlegg. Vi er tilgjengelig hver dag, døgnet rundt!


777 10 538

Administrasjonen


Portrait av Hill Jorunn Kåberg

Hill Jorunn Kåberg

Daglig leder

(+47) 948 99 350
hilljorunn@marinhelse.no

Portrait av Per Anton Sæther

Per Anton Sæther

Fagleder Fiskehelse

(+47) 481 86 767
peranton@marinhelse.no

Portrait av Hege Bergvoll

Hege Bergvoll

Kvalitetsleder

Tlf: (+47) 932 69 798
hege@marinhelse.no

Portrait av Kay Roger Fjellsøy

Kay Roger Fjellsøy

Nestleder

(+47) 482 96 110
kayroger@marinhelse.no

Tromsø


Portrait av Øystein B. Markussen

Øystein B. Markussen

Fiskehelsebiolog

(+47) 954 51 104
oystein@marinhelse.no

Portrait av Kjersti Lien

Kjersti Lien

Akvaveterinær

(+47) 954 51 602
kjersti@marinhelse.no

Portrait av Mathias C. Overrein

Mathias C. Overrein

Fiskehelsebiolog

Tlf: (+47) 469 06 122
mathias@marinhelse.no

Portrait av Håvard H. Ingulfsvann

Håvard H. Ingulfsvann

Fiskehelsebiolog

(+47) 907 90 608
havard@marinhelse.no

Portrait av Ann Christin Johansen

Ann Christin Johansen

Akvaveterinær

(+47) 976 08 679
annchristin@marinhelse.no

 
Portrait av Hans Henrik Grøn

Hans Henrik Grøn

Biolog

(+47) 904 08 563
hanshenrik@marinhelse.no

 
Portrait av Ida Charlene Dalen

Ida-Charlene Dalan

Akvaveterinær

(+47) 472 70 869
ida@marinhelse.no

 

Finnsnes


 
Portrait av Kjetil Olsen

Kjetil Olsen

Fiskehelsebiolog

(+47) 932 47 352
kjetil@marinhelse.no

Portrait av Kristin Bjørklund

Kristin Bjørklund

Akvaveterinær

(+47) 918 53 228
kristin@marinhelse.no

Portrait av Louise Ingebrigtsen

Louise Ingebrigtsen

Fiskehelsebiolog

(+47)
louise@marinhelse.no

 

Alta


 
Potrait av René Bakken

René Bakken

Fiskehelsebiolog

(+47) 417 67 498
rene@marinhelse.no

Portrait av Ane Holstad

Ane Holstad

Akvaveterinær

(+47) 994 60 090
ane@marinhelse.no